Žygiai

NVŠ projekte dalyvaujantys skautai po bėgimo, skirto Kovo 11-ąjai, išsiruošė į žygį, kurio paskutinė stotelė buvo Trakiškio gyvūnų globos namai.Šuniukai mūsų labai laukė🐕🐶🐱

Panevežio krašto skautų žygis "Atminties keliu",

skirtas žydų genocido aukoms paminėti

2016 m. rugsėjo 22 d.

     Rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena.
     Šiemet, prisimindami nužudytus Lietuvos žydus, Velžio gimnazijos draugovės „Austėja“ skautai leidosi į žygį „Atminties keliu“.
Su skanduotėmis nuo savo mokyklos atžygiavę iki Staniūnų miškelio sutikome Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos „Žemynos“ draugovės ir Panevėžio „Senvagės“ progimnazijos „Birutės“ draugovės skautus. Susijungę į vieną rikiuotę, darniu būriu žygiavome iki memorialo vietos, kurioje 1941metais buvo sušaudyti Panevėžio žydai.
Prie memorialo, Kaizerlingo miškelyje, kartu su „Birutės“ ir „Žemynos“ skautų draugovėmis atlikę gerąjį skautišką darbelį – sutvarkę aplinką, prisiminėme čia žuvusius žydus ir kitų tautybių žmones, juos pagerbėme tylos minute, uždegėme žvakelę. Dėliojome akmenukus su žuvusių žydų vardais, tikėdami, kad žmonija nebekartos praeities klaidų, o prisiminimai apie Lietuvos žydų praeitį, šios tautos indėlį į mūsų valstybės ir miesto istoriją bei pokalbiai apie šios tautos tradicijas leis geriau pažinti ne tik kitą kultūrą, bet ir savo krašto istoriją.Žygis skirtas Nepriklausomybei

2016 m. kovo 11 d.

    Po iškilmingo minėjimo skirto Lietuvos nepriklausomybei, Panevėžio krašto skautai iškeliavo į Berčiūnus. Žygis ir visa programa buvo skirti šiai svarbiai visiems datai paminėti. Mes didžiuojamės , kas esame lietuviai. Mes džiaugiamės, kad gyvename laisvoje Lietuvoje. 

wink jaustukas


Žygis "Už Tėvynę 16"

2016 m. vasario 15 d.
Patyrusių skautų ir kandidatų į patyrusius skautus žygis "Už Tėvynę'16" vykstantis Vasario 15-16 dienomis. Registracija iki Vasario 12 dienos.
Šiek tiek informacijos apie žygį:
Kur? Kada? Renkamės vasario 15 dieną 9:00 Piniavoje prie parduotuvės "Pas Katiną". Grįšime į vėliavos pakėlimą Laisvės aikštėje, 02-16 dieną 12:00.
Miegas? Miegosime šiltai, po stogu.
Kaina ~ 6-8€

Svarbiausia nepamirškite Tėvų sutikimų, jei neturite 18 metų ir būtinai turėti mokinių pažymėjimasSkautų žygis holokausto aukoms atminti – 

„Atminties kelias

Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Prisimenant per holokaustą sunaikintas gausias Lietuvos žydų bendruomenes, Panevėžio žydų bendruomenę, Birutės ir Austėjos draugovės skautai buvo pakviesti sudalyvauti pilietinėje iniciatyvoje, organizuotoje Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, ir leidosi į žygį „Atminties kelias“.
      
 Su skanduotėmis ir daina nuo mokyklos atžygiavome iki Staniūnų (Kaizerlingo) miškelio, kur  susijungę į vieną rikiuotę, darniu būriu žygiavome iki memorialo vietos , kurioje 1941 m. buvo šaudomi Panevėžio žydai.Atlikę gerąjį skautišką darbelį,  šiukšles ir nušlapę takus,prisiminėme čia žuvusius žydus ir kitų tautybių žmones, juos pagerbėme, dėliodami akmenukus su jidiš kalba parašytais žodžiais „Prisiminkime vardus“.                       "Austėja" draugovės draugininkė Jurgita Kuprinskienė


"Žygis "Už Tėvynę 2015"


Minėdami vasario 16-ąją Panevėžio krašto MPST kiekvienais metais organizuoja žygį. Šiais metais gausi patyrusių skautų kompanija pasileido iki Naujamiesčio.
Viena iš pagrindinių skautų veiklų yra žygiai, kurie ugdo ištvermę, moko priimti sprendimus, dirbti ir susitarti komandoje.
 Skautai yra gamtos vaikai, todėl žygių metu jie turi mokėti ne tik užsikurti laužą, bet ir pasigaminti valgį.
 Tai puiki galimybė pabūti ir pabendrauti su bendraminčiais ;)Žygis " Už Tėvynę 14"Komentarų nėra:

Rašyti komentarą