Renginiai

Patyrusių skautų štabo nariai aplankė mūsų draugovę

2017 m. kovo 17 d.

Brolis Matas kviete visus aktyviau isijungti i renginius, pasakojo apie patyrusiu skautu gyvenimeli😋
Kovo 11-osios bėgimas

2017 m. kovo 11 d.

Robert Baden Powell-160- asis gimtadienis
2017 m. vasario 22 d.


Šiandien "Austėjos" draugovė taip pat minėjo R.B. Powell gimtadienį! Tačiau teko mums proga, šią nuostabią šventę paminėti ne tik vieniems! Prie mūsų taip pat prisijungė skautai iš Ispanijos ir Lenkijos. Šie mums padainavo savo tradicines dainas, papasakojo apie tai kaip jie savo šalyje skautauja ir dar daugiau! Buvo begalo smagu minėti R.B Powell gimtadienį su šiais begalo nuoširdžiais skautais! 
                                                               
 Patyrusi skautė Lina Gervelytė

Kaledinis vakaras" Ei,skaute .Nežiopsok" Panevežyje prasideda

2016 m. gruodžio 16-17 d.

   Panevėžio Minties gimnazijoje vysktantys kasmetiniai kalėdinai renginiai jau tapo tradicija ir kiekvienais metais sulaukia vis daugiau skaitų iš viso Panevėžio krašto. Šio renginio metu skautai gaminosi kalėdines dekoracijas "kalėdines kojinaites", dainavo kalėdines dainas, rašė sveikinimus vieni kitiems. Tai buvo puiki galimybė išsakyt visas mintis ir nuoskaidas prieš šventes, dar kartelį pabendrauti ir suvokti, kad prieš šventinis laikotarpis pats nuostabiausias.Šio renginio metu visi dalinomės BTU ugnele.Lietuvos skautijos gimtadienis

2016 m. rugsėjo 23 d.

    Kaip ir kiekvienais metais visos Lietuvos skautai švenčia Lietuvos skautijos gimtadienį. Šiais metais gimtadienį pradėjome iškilminga rikiuote prie Aleksandro paminklo Senvagėje. Po rikiuotės susirinkęs gausus būrys Panevėžio krašto skautų patraukė į skautų būklą, esantį Marijonų g. Ten mūsų laukė linksmosios rungtys, paruoštos patyrusių skautų štabo ir žinoma labai skanus tortas. Smagu šventes švęsti brolių ir sesių apsuptyje. Panevežio miesto 513 gimtadienis

2016 m. rugsėjo 10 d. 

      Panevėžio krašto skautai kiekvienais metais dalyvauja miesto gimtadienyje. Mums tenka garbė eiti iškilmingoje eisenoje su gausybe miesto organizacijų.
Estafetinis bėgimas skirtas Lietuvos nepriklausomybės

26-osioms metinėms

2016 m. kovo 10 d.

     Gimnazijos skautai prisijungė prie Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuojamo estafetinio bėgimo. Džiaugiamės, kad įveikėme trasą ir didžiuojamės, kad esame lietuviai.Šauniausias 2015 metų skautiškas vakarėlis!Nepraleisk progos smagiai pasiausti skautiškoje kompanijoje per artėjančias šventes! Jūsų laukia daug geros nuotaikos, linksma muzika, šokiai, dovanos, ir dar daug kitų staigmenų! Tad registruokis ir tavęs lauks pats įsimintiniausias skautiškas vakarėlis, kokiame dar nesi buvęs! Vakarėlio data: Gruodžio 28-29 d.
Vakarėlio vieta: Velžio gimnazija
Vakarėlio pradžia: 17:30 h.
Vakarėlio kaina: 4 eur.
Vakarėlio apranga: šventinė

Turėti: kaklaraištį;
sumuštinių sau ir savo draugui (vakare ir iš ryto);
miegmaišį miegojimui;
kalėdinę kepurėlę, bei gerą nuotaiką!
Lietuvos skautijai 20 metų


Rugsėjo 11 d. Lietuvos skautija šventė savo gimtadienį Lietuvos respublikos seime. Konferencijoje "Lietuvos skautija prieš ir po 20 metų " dalyvavome ir mes.


Rugsėjo 12 d. Panevėžio krašto skautai švęsti Lietuvos skautijos gimtadienio rinkosi miesto centre, šalia Senvagės. Pradėjome renginį iškilminga rikiuote, kurioje sulaukėme svečių sveikinimų. Renginį tęsėme ant laiptų sušokę gimtadienio šokį, kurį tą dieną šoko visi skautai, visuose Lietuvos kampeliuose. Sulaukę rajono tarybos nario Daliaus Dirsės ir išklausę jo sveikinimų sodinome Lietuvos skautijos 20-čio medį - buką Senvagėje. 
Renginį vainikavo iš Kauno atvykę skautijos vadijos nariai, kurie mums atvežė jubiliejinį tortą.
Panevėžio miesto 512 gimtadienis

Gimnazijos "Austėja " draugovės skautai rugsėjo 5 d. dalyvavo iškilmingoje miesto gimtadienio eisenoje


Kovo 11-osios eisena ir minėjimas Panevėžyje

Mes esame pilietiski ir visada minintys miesto sventes. Kovo 11-aja isklause misias Katedroje, suskubome sustoti ir nesini savo nusipintas apyrankes pajudejome i miesto centra. Centre musu lauke gausi minia miestieciu. Po sveikinimo zodziu Panevezio zmones
buvo pakviesti prisiliesti prie rekordinio ilgio Lietuvos veliavos.Tai puiki galimybe irodyti, kad esi lietuvis ir savo salies patriotas.


Televizijos laida "Super Miestas"


 Draugoves skautai kovo men. dalyvavo televizijos laidos "Super miestas " filmavime ir palaike Panevezi. 
Tai buvo neikainuojama patirtis, puikus prisiminimai ir isimintini susitikimai su zinomais zmonemis.


Įkūrėjo R. Baden - Powellio gimtadienis

Vasario 22 diena svarbi viso pasaulio skautams. Skautai švenčia įkūrėjo gimtadienį.
Panevėžio krašto skautai ankstų rytą rinkosi į būklą. Čia susirinkę prisiminė skautų  atsiradimo istoriją, išklausė įdomių faktų apie R. Baden-Powellio gyvenimą, dalyvavo viktorinoje, šnekučiavosi ir gėrė karštą arbatėlę ;)
Skautų dainų konkursas "Gražių dainelių daug 

girdėjau "

Lapkričio 28 d. Panevėžio parapijos namuose skambėjo lietuviškos dainos. Atrankiniame dainų konkurso ture dalyvavome ir mes. 
Džiaugiamės patekę į finalą. Sausio 17 d. vyksime į Kauną.

Kauno Skautų name  - patyrusių skautų 

suvažiavimas

Lapkričio 22 d. vykusiame suvažiavimas dalyvavo ir mūsų gimnazijos skautai.Laukiame žinių ;)
Kritinio mąstymo kursai vadovams Kauno

 Skautnamyje
Draugovių "Austėja" ir " Birutė" skautai lankėsi Molainių km. žirgyne

Nuostabus jausmas ir nepakartojamas pojūtis prisiliesti prie žirgų ;)

 Išrinkta MPST


Stovyklos "Gabijai 20 " metu buvo perrinkta Mažoji patyrusių skautų tarybą. Į ją pateko du mūsų gimnazijos skautų draugovės "Austėja" patyrę skautai - Ignas Kazokas ir Gilmintas Kuodis.
Sveikiname ir linkime sėkmės .

Panevėžio miesto gimtadienis

Iškilmingoje Panevėžio miesto gimtadienio eisenoje dalyvavome ir mes ;)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą