Akcijos

Pilietinė akcija 'Maisto bankas"

2017 m. balandžio 8 d. 

Esame pilietiski ir savanoriaujame akcijoje " Maisto bankas", aukos Betliejaus valgyklėlei.Nuotaikos puikios,zmones geranoriski

BTU ugnelė sušildė savivaldybės darbuotojus

2016 m. gruodžio 21 d.

                       BTU ugnelė sušildė švietimo ir sporto skyriaus specialistus.

http://www.panrs.lt/…/Savivaldybeje-suspindo-Betliejaus-tai…

Akcija "Maisto bankas"

2016 m. spalio 22 d.

   Panevėžio aklųjų ir silpnaregių centras pakvietė Panevėžio krašto Nevėžio tunto skautus prisijungti prie akcijos "Maisto bankas". Mes žinoma sutikome dalyvauti ir praleidome puikiai laiką, galėdami padėti sunkiai gyvenančioms šeimoms.


Betliejaus taikos ugnis - tai simbolinė paramos akcija

2015 m. gruodžio 22 d.

Betliejuje įžiebta taikos ugnis – žmonijos brolybės, draugystės ir taikos simbolis.

Betliejaus taikos ugnies idėja kilo 1986 m. Austrijoje, vykdant socialinę paramos akciją „Šviesa tamsoje“, kai vienas ypač daug gero nuveikęs vaikas nukeliavo į Palestiną ir Betliejuje uždegė žvakę, kurią kaip taikos ir vilties simbolį parvežė į Vieną ir išplatino savo šalyje. Iš pradžių ši tradicija įsitvirtino tik Austrijoje, tačiau labai greitai taikos ugnis skautų ir kitų geros valios žmonių dėka išplito po visą pasaulį. Šiuo metu Taikos šviesos nešimas yra virtęs nauju, džiaugsmingu Kalėdiniu papročiu, užkariavusiu širdis žmonių, kurie siekia taikos šiame neramiame XXI amžiuje.Taigi Betliejaus taikos ugnis atkeliavo į Lietuvą jau 19-ąjį kartą.

Gimnazijos skautų draugovės"Austėja" skautai jau antrus metus dalina ugnelę gimnazijos bendruomenės nariams per Adventinį rytmetį.Akcija "Trispalvė apyrankė"

Mūsų draugovė nusprendė prisijungti prie Lietuvos prezidentės D. Grybauskaitės inicijuojamos akcijos "Trispalvė apyrankė" ir Kovo 11-ają pasipuošti jomis.Akcija "Neužmiršk"

     Gimnazijos skautų draugovės "Austėja" inicijuota akcija "Neužmiršk" buvo skirta Sausio 13-osios dienos atminimui. Šią įsimintiną mums visiems dieną mūsų gimnazijoje pražydo Neužmirštuolė. Šios gėlės žiedlapiuose užrašytos mintys atskleidė visų klasių pamąstymus; kuo gi mums svarbi ši diena, ką gi ji mums reiškia.


Betliejaus Taikos Ugnis pasiekė gimnazijos bendruomenę

     Draugovės „Austėja“ skautai pasidalino Betlejaus taikos ugnimi su savo bendruomene. Adventinio rytmečio metu skautai įžiebė ugneles ir dalino jas visų klasių atstovams, linkėdami ramybės ir taikos. Tikėdami, kad ši šiluma pasieks visų namus ir sušildys širdeles, paskatins daryti tik gerus darbus. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą